Więcej...

Imię i nazwisko (wymagane)

e-mail (wymagane)

telefon (opcjonalnie)

Wiadomość (wymagane)

captcha
Enter the numbers from the imageUMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
Aby dokonać dla Państwa wstępnej wyceny prosimy o podanie swojego nazwiska oraz adresu email. Skontaktujemy się w ciągu 48 godzin.


 

Balustrady i ogrodzenia

home » Balustrady i ogrodzenia
BALUSTRADY, BRAMY I OGRODZENIA
SĄ BARDZO WAŻNYM ELEMENTEM ARCHITEKTURY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZA !!!

Często niedoceniane, wykonywane pod koniec inwestycji kiedy brakuje cierpliwości i funduszy. A przecież zły wybór mści się przez lata, wymiana zaś jest skomplikowana i kosztowna.

Warto więc poświęcić temu zagadanieniu więcej uwagi!  czytaj więcej:

  Nasza oferta dzieli się na zasadnicze dwie części: 

1. Balustrady, bramy i ogrodzenia - wzory typowe.
wyroby w atrakcyjnych cenach wykonywane w oparciu o bogatą gamę wzorów typowych. W ramach tej oferty znajdują się wyroby o charakterze ślusarki budowlanej oraz wykonywane w technice kowalstwa artystycznego i metaloplastyki.

2. Balustrady, bramy i ogrodzenia - projekty indywidualne.
Jeżeli nie znajdujecie Państwo w ofercie wzorów typowych nic odpowiedniego dla siebie umożliwiamy indywidualne zaprojektowanie wzoru w oparciu o nasze projekty, bądź w oparciu o materiały powierzone.

Jeśli chcesz zamówić

balustradę, bramę lub ogrodzenie, skorzystaj z boksu "umów się na spotkanie" z lewej części strony lub zadzwoń na numer stacjonarny 22 / 812 04 12


Projekty indywidualne


projektowanie indywidualne stwarza wiele możliwości dla indywidualnych potrzeb i owocuje często efektem jedynym w swoim rodzaju, niemniej oznacza to zwiększenie czasu realizacji i kosztów z tym związanych. Decydując się na tę opcję należy określić swoje wymagania wstępne co do stylistyki. Ważnym etapem jest przegląd wzorów w galerii zdjęć, czy też w pismach poświęconych architekturze i wnętrzu. Pomocna bywa koncepcja określona przez architekta prowadzącego wykończenia budynku.
Zapraszamy na spotkanie wstępne do naszego biura, gdzie poza licznymi próbkami i elementami jakie można zobaczyć i ocenić w naturze, udostępniamy bardzo dużo materiałów projektowych (katalogi, szkice projektowe zrealizowane i nie zrealizowane)


 
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 | Projekt i realizacja: art-MEDiA