Imię i nazwisko (wymagane)

e-mail (wymagane)

telefon (opcjonalnie)

Wiadomość (wymagane)

captcha
Enter the numbers from the imageUMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
Aby dokonać dla Państwa wstępnej wyceny prosimy o podanie swojego nazwiska oraz adresu email. Skontaktujemy się w ciągu 48 godzin.


 

O firmie

home » O firmie
STALPLAST to jak najbardziej nietypowa firma na tle tzw. zakładów kowalskich. Stworzyliśmy ją od podstaw przeszło 20 lat temu łącząc rodzime tradycje i dobre wzorce podobnych firm pracujących od lat w krajach zachodnich. Działamy w szerokim zakresie związanym tematycznie z kowalstwem artystycznym, metaloplastyką i ślusarką budowlaną. Prowadzimy produkcję seryjną, świadczymy usługi indywidualne oraz prowadzimy działalność handlową.

Wyróżniającą się gałęzią naszej aktywności są realizacje trudne i ambitne, które dopełniają naszą szeroką ofertę rozwiązań typowych, znajdujących szerokie zastosowanie we współczesnym budownictwie.

Szczególną uwagę kierujemy na jakość i autentyzm wykonywanych usług przeciwstawiając się fali tandety zalewającej rynek. Stoimy przy tym na stanowisku, że każdy, nawet tani wyrób, musi być zaprojektowany i wykonany ze smakiem

Stworzyliśmy własny dorobek wzorów i realizacji łączących wymagania współczesnego budownictwa z tradycyjnymi formami kowalstwa artystycznego bądź nowoczesnej metaloplastyki. Pracujemy w oparciu o nowoczesny system produkcji i obsługi klientów. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy klientom bogatą gamę wzorów począwszy od wyrafinowanych form artystycznych poprzez koncepcje bardziej stonowane, aż do bardzo prostych uszlachetnionych jedynie dodatkiem detali kutych. Posiadamy w ofercie bogaty wybór wzorów nowoczesnych.

Wykonujemy-elementy kute, balustrady nierdzewne, kraty, ogrodzenia, a także meble, lampy itp. Realizujemy zamówienia na konstrukcje stalowe. Produkujemy ozdobne elementy kute oraz różne wyroby stalowe, również nietypowe - na zamówienie.

Nasza firma współpracuje z:

www.trzypotoki.pl/
    
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 | Projekt i realizacja: art-MEDiA